Ulf Greder färglitografi

144694

GREDER, Ulf (född 1949):" Place S:t Claire"", färglitografi, signerad, 323/360, 73x88 cm

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (11 bud)
407734
1 900
407733
1 800
403396
1 700
407730
1 700
403396
1 600

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.