Fassianos litografi

144691

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Fåglarna, ur Aristofanes, signerad A Fassianos, 11/150, färglitografi, 34x43 cm

Fassianos litografi

Budhistorik (2 bud)

407501
550
401774

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.