Peppe Engberg oljemålning

144687

ENGBERG, Peppe(född 1948): "Wall street", signerad P E, olja på pannå, 114x91 cm

Konst, Måleri

Peppe Engberg oljemålning

Budhistorik (15 bud)
408352
4 200
408351
408350
3 800
408345
3 600
408343
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.