Oidentifierad konstnär färglitografi

144681

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med blommor, signerad BAB, A.P 1983, färglitografi, bildytans mått ca 105x55 cm

Budhistorik

2012-08-30 kl 17:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.