Erik Tryggelin olja

144680

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Regn, Vadstena, signerad och daterad 23/8 1933, olja på pannå, 21,5x33 cm

Konst, Måleri

Erik Tryggelin olja

Budhistorik (7 bud)
407931
407616
405714
700
405713
650
405712
600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.