Erik Tryggelin oljemålning

144679

TRYGGELIN, Erik (1878-1962):"S:t Göran i Visby", signerad och daterad 6/9 1904 (1940), 24x21 cm

Konst, Måleri

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
408505
404344
404344
1 900
408504
1 800
404344
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.