Wahlman olja

144678

WAHLMAN, L (samtida): "Vi flyter", signerad och daterad -94, olja på duk, 96x113 cm

Konst, Måleri

Wahlman olja

Budhistorik (6 bud)
408159
550
403479
500
405694
450
403479
405690

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.