Erik Tryggelin olja

144677

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Åskväder, signerad och dubbeldaterad Vadstena 24/8 och 31/8 1934, olja på pannå, 12x16,5 cm

Konst, Måleri

Erik Tryggelin olja

Budhistorik (10 bud)
401984
400696
3 200
400695
2 600
400694
400692

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.