Dagmar Glemme färglitografi

144673

GLEMME, Dagmar (född 1942): "En golfares dröm", signerad Dagmar Glemme, färglitografi, 18/150, 45x54 cm

Dagmar Glemme färglitografi
Budhistorik (1 bud)

407846
2012-08-29 21:41:59

2012-08-29 kl 21:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.