Oidentifierad konstnär oljemålning

144672

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Holland, Motiv från visthusbod, olja på pannå, osignerad, 93x127 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (43 bud)
408475
27 000
408481
26 000
408475
25 000
408477
25 000
408475
23 000

Slutpris SEK:
27 000
2 786 EUR, 3 326 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.