Peter Åström oljemålning

144670

ÅSTRÖM, Peter (född 1946): "NYC", signerad och daterad a tergo 1988, olja på duk, 178x205 cm

Konst, Måleri

Peter Åström oljemålning

Budhistorik (8 bud)
408449
6 000
408322
5 000
405366
3 400
402722
3 200
402635

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.