Gino Tassinari oljemålning

144669

TASSINARI, Gino (1920-2001), landskapsmotiv, signerad, olja på pannå, 18x23,5 cm

Konst, Måleri

Gino Tassinari oljemålning

Budhistorik (1 bud)

407293
2012-08-29 14:45:07

2012-08-29 kl 16:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.