Mats Pehrson blandteknik

144666

PEHRSON, Mats (född 1958): "Send in the clowns", signerad och daterad a tergo maj 2005, blandteknik på duk, 132x86 cm

Konst, Måleri

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (4 bud)

408443
408441
404126
401754

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.