"Le Matin..." oljemålning

144664

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Le Matin...", olja på pannå, 13x18 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
407720
404342
407719
950
404342
407717
750

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.