"L ´Abbé Constantin" oljemålning

144661

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "L´ Abbé Constantin", olja på pannå, 13x18 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

404815
400151

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.