Harald Wiberg tusch

144659

WIBERG, Harald (1908-1986): Jakthund, signerad och daterad Harald Wiberg 1952, tusch, 16x20 cm

Fuktfläckar, veck

Konst, Måleri

Harald Wiberg tusch

Budhistorik (7 bud)
407591
407590
407331
950
401078
400442

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.