Olle Hjortzberg akvarell

144658

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Vit ros, signerad och daterad 57, akvarell, 30x22 cm

Konst, Måleri

Olle Hjortzberg akvarell

Budhistorik (11 bud)
407521
6 000
407448
5 200
407439
4 800
407419
2 600
407418

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.