Lars Norrman akvareller

144654

NORRMAN, Lars (1915-1979): (2) Skärgårdsbild samt Väderkvarnar Holland, signerade Lars Norrman, akvareller, 11x16 resp 10x18 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman akvareller

Budhistorik (3 bud)

406754
550
398709
500
398707

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.