Lars Norrman Oljemålning

144652

NORRMAN, Lars (1915-1979): Motiv från Nordafrika, signerad Lars Norrman,olja på pannå, 28x65,5 cm

Konst, Måleri

Lars Norrman Oljemålning

Budhistorik (11 bud)
404664
404988
1 900
404664
1 800
404986
1 700
404664
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.