Slas teckningar

144650

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): 5 teckningar, varav 4 samramade, signerade och daterade Stig Claesson -74 resp. -78, färglitografi

Konst, Grafik, Stockholmiana

Slas teckningar

Budhistorik (16 bud)
407269
1 600
407265
407268
407265
407052

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.