Stig Jonzon olja

144649

JONZON, Stig (1913-87): "Uppdragen båt, Egby Öland!, signerad Stig Jonzon 1946, olja på pannå, 45x54 cm

Ytskador (vid ramkant)

Konst, Måleri

Stig Jonzon olja

Budhistorik (11 bud)
407254
406082
1 900
407253
1 800
406082
1 700
407252
1 600

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.