Slas litografi

144648

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Nybroviken, signerad och daterad Stig Claesson -78, färglitografi, 9/390, 40x50 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Slas litografi

Budhistorik (25 bud)
407248
407173
407247
407173
1 600
406093

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.