Torsten Palm oljemålning

144645

PALM, Torsten (1885-1934): Stenmur, signerad T Palm -28?, olja på pannå, 37x45 cm
UTSTÄLLD: Svensk-Franska Konstgalleriet nr 1217

Konst, Måleri

Torsten Palm oljemålning

Budhistorik (30 bud)
406070
8 000
407689
7 800
406070
7 600
407688
7 400
406070
7 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.