Albert Krüger oljemålning

144639

KRÜGER, Albert (1885-1965): "Linsänkan", motiv från Öland, signerad Albert Krüger, olja på duk uppklistrad på pannå, 40x53 cm

Konst, Måleri

Albert Krüger oljemålning

Budhistorik (7 bud)
405756
407323
750
405756
600
406520
550
405756
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.