Albert Krüger oljemålning

144637

KRÜGER, Albert (1885-1965): "Bruddestads fiskeläge med Kalkugn", signerad Albert Krüger, olja på duk, 45x54 cm

Mindre lagning

Konst, Måleri

Albert Krüger oljemålning

Budhistorik (1 bud)

406087
2012-08-28 13:34:23

2012-08-29 kl 20:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.