Sven Svensson oljemålning

144632

SVENSSON, Sven (1906-1999): Gamla muren Öland, Segerstad, signerad Sven Svensson, stämpel a tergo SAK 1963, olja på duk, 46x66 cm
Skador: Uppfodrad på pannå

Konst, Måleri

Sven Svensson oljemålning

Budhistorik (12 bud)
406866
407663
3 800
406866
3 600
406147
3 400
406068
3 200

Slutpris SEK:
411 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.