Ivan Hoflund oljemålning

144628

HOFLUND, Ivan (1887-1948): Motiv från Öland, signerad Ivan Hoflund, olja på duk, 41x56 cm

Konst, Måleri

Ivan Hoflund oljemålning

Budhistorik (10 bud)
406036
1 700
405201
1 600
405201
406035
1 400
405201
600

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.