Ivan Hoflund oljemålning

144627

HOFLUND, Ivan (1887-1948): Motiv från Öland, signerad och daterad Ivan Hoflund 1933, olja på duk, 39x59 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Ivan Hoflund oljemålning

Budhistorik (18 bud)
406524
3 200
407158
3 200
406524
407150
2 800
406524
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.