Ola Billgren litografi

144625

BILLGREN, Ola (1940-2001): Kärleksakt, signerad och daterad Ola Billgren -71, 68/90, litografi, 29x38 cm

Ola Billgren litografi

Budhistorik (18 bud)
407547
1 300
404656
402265
401731
402264

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.