Harald Sallberg oljemålning

144623

SALLBERG, Harald (1895-1963): Motiv från Öland, signerad med ded Harald Sallberg 1939, olja på pannå, 35x45 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Harald Sallberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
406085
405754
406045
405754
650
401676
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.