Paul Myrén oljemålning

144620

MYRÉN, Paul (1884-1951): "Räf bäckasin, signerad Paul Myrén, signerad Paul Myrén, olja på duk, 65x90 cm

Konst, Måleri

Paul Myrén oljemålning

Budhistorik (5 bud)
405540
600
405004
550
399837
500
399837
398360

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.