Reseapotek

144573

RESEAPOTEK, 1800-tal, 5 medföljande flaskor, bemålat, höjd 19, 18x18 cm

Spricka, flaskorna med skador, dragknopp saknas

Diverse

Reseapotek

Budhistorik (4 bud)

406586
1 700
406582
1 600
406581
398447

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.