Marianne Lindberg de Geer färglitografi

144571

LINDBERG DE GEER, Marianne (född 1946): Fuck U, signerad MLDG, 128/150, färglitografi, 57x42 cm

Budhistorik (21 bud)
406643
3 400
404879
3 200
403970
403945
2 800
403358
2 600

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.