Philip von Schantz akvarell

144569

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben, signerad och daterad v. Schantz -57, blandteknik på duk, 14,5x21 cm

Konst, Måleri

Philip von Schantz akvarell

Budhistorik (16 bud)
406513
3 400
406471
3 200
406512
3 200
406471
406508
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.