Oljemålning

144561

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Alplandskap med fiskare, otydligt signerad, daterad -87, 1800-tal, olja på duk, 23x40 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

406257
398533
398532
500
398412

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.