Peter Dahl litografier

144556

DAHL, Peter (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 126/250, bladstorlek 63x47 cm

Peter Dahl litografier

Budhistorik (10 bud)
409266
5 000
409272
5 000
409266
4 800
409269
4 600
409266
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.