Peter Dahl

144555

DAHL, Peter (född 1934): Dansen, svit med tre färglitografier, signerade Peter Dahl -81, 70/250, bladstorlek 63x47

Peter Dahl

Budhistorik (17 bud)
406347
6 200
406284
6 000
406346
6 000
406284
5 800
406344
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.