Henning Hougaard oljemålning

144535

HOUGAARD, Henning (1922-1995): Domherrar i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 56x46 cm

Konst, Måleri

Henning Hougaard oljemålning

Budhistorik (16 bud)
406489
3 600
406293
3 400
406487
3 200
406293
406486
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.