Bengt H Malmqvist fotografi

144528

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Ray Brown och Oscar Peterson gelatinsilverfotografi, signerad och daterad Bengt H. Malmqvist 1957, 40x29 cm

Konst, Fotografi

Bengt H Malmqvist fotografi
Budhistorik (24 bud)
406180
1 800
406213
1 700
406180
1 600
406000
405819
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.