Bengt H Malmqvist fotografi

144527

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Alice Babs och Duke Ellington, signerad och daterad Bengt H. Malmqvist 1963, numrering a tergo 2/10, gelatinsilverfotografi, 27,5x38 cm

Konst, Fotografi

Bengt H Malmqvist fotografi
Budhistorik (7 bud)
405993
650
405570
600
402894
550
400253
500
400088
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.