Salvador Dali färgetsning

144524

DALI, Salvador (1904-1989) : Figurscen, signerad Dali, 62/175, färgetsning, 37x52,5 cm

Salvador Dali färgetsning

Budhistorik (24 bud)
406254
6 400
406251
6 200
406230
6 000
406249
6 000
406230
5 800

Slutpris SEK:
6 400
660 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.