Uno Vallman oljemålning

144520

WALLMAN, Uno (född 1913): Marint motiv, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på pannå, 50x65 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

398692
398690
2 600
398686

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.