Roca Fuster blandteknik

144518

FUSTER, Roca (Spanien 1942-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Roca Fuster 1970, blandteknik, signerad o daterad 69, olja på duk, 63,5x48 cm

Löst bakstycke

Konst, Måleri

Roca Fuster blandteknik

Budhistorik (2 bud)

400734
400733

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.