Salvador Dali färgetsning

144515

DALI, Salvador (1904-1989): Figurkomposition, signerad Dali, 14/250, färgetsning, bladstorlek 45x31 cm

Salvador Dali färgetsning

Budhistorik (6 bud)
399708
406275
399708
1 800
399707
1 600
399706

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.