Oljemålning Williamson

144514

OKÄND KONSTNÄR: "In the Woods", signerad W Williamson, olja på duk, 30,5x61 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Williamson

Budhistorik (22 bud)
405108
1 700
406117
1 600
405108
406075
1 400
405108
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.