Uno Vallman oljemålning

144512

WALLMAN, Uno (född 1913): Pojkporträtt, signerad och daterad Uno Vallman 1944, olja på pannå, 79x66 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
406421
406419
406397
1 300
406115
850
405820

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.