Bengt Fransson oljemålning

144503

FRANSSON, Bengt (född 1935): Kustbild med figurer, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 33x41 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
406023
402170
401590
400199
1 300
399891

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.