Charles Sjöholm oljemålning

144500

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Stockholmsmotiv, signerad C Sjöholm, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (2 bud)

400200
399717

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.