Charles Sjöholm

144494

SJÖHOLM, Charles (föddd 1933): Blomsterstilleben, signerad C Sjöholm, olja på duk, 60x49 cm

Konst, Måleri

Charles Sjöholm

Budhistorik (11 bud)
405902
2 600
405909
2 400
405902
405893
405726
1 900

Slutpris SEK:
2 600
268 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.