Madeleine Pyk färglitografier

144484

PYK, Madeleine (född 1934):(2) "Biljardspelaren" samt "Söndagspromenad", signerade Madeleine Pyk, färglitografier, 50x65 resp. 46x56 cm

Madeleine Pyk färglitografier

Budhistorik (18 bud)
405951
2 800
406258
2 600
405951
2 400
405192
405950

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.